1976 yılından günümüze Ödemiş’ in Bademli beldesinde meyve fidanı yetiştiren firmamız 2013 yılından itibaren üretimini ve kalitesini arttırarak SEMERCİOĞLU FİDANCILIK adı altında devam etmektedir. Firmamız; bodur, yarı bodur ve çöğür anaç üzerine aşılı Armut, Ayva, Elma, Erik, Kayısı, Kiraz, Vişne, Nektarin, Şeftali ve Trabzon Hurması türünde sertifikalı, kaliteli ve ismine doğru fidanları ülkemiz çiftçisinin huzuruna sunmaktadır.

Semercioğlu Fidancılık geçmişteki tecrübesi ile birlikte gelişmiş üretim teknikleri ve tecrübeli personeli ile çiftçilere en iyi geliri kazandıracak sistem, anaç ve verimli çeşitler ile modern meyveciliğe hedeflediği yolda üretim kalitesinden taviz vermeden ilerlemeyi ilke edinmiştir. Bizler çok iyi biliyoruz ki; dürüst çalışmak, prensiplerine bağlı kalmak, personelinin gücüne inanmak sağlıklı ve güçlü bir yapının ana unsurlarıdır. Bu ilkelerden asla vazgeçmeyeceğiz.

Misyonumuz; çevre bilincine sahip olarak, müşterilerimize hizmeti en iyi şekilde sunmak, ismine doğru, virüsten ari, yüksek kalite ve verimli fidanlar üretmek, müşterilerimize meyvecilik ve ağaçlandırmanın önemi konusunda bilinçlendirilmesine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz; kaliteden ödün vermeden üretimdeki başarımızı arttırmak, hizmet ve ürünlerimizde pazar payımızı daha da genişleterek kaliteli bir hizmet sunan firma olmaktır.

Sertifikalı Üretim

Firmamız bakanlık tarafından yetkilendirilmiş kurum, ürünlerimiz sertifikalıdır.

İsmine Doğru

Tüm çeşitlerimizin aşı kalemleri damızlık üretim tesislerimizden sağlanmakta, tüm bu süreç titizlikle izlenmektedir.

Hastalıktan Âri

Üretim sürecindeki fidanlarımıza rutin kontroller ile hastalık ve zararlılara karşı gerekli mücadele yapılmaktadır.

Uzman Ekip

Alanında uzman, tecrübeli, dinamik kadromuzla kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Sizlere satış öncesi ve satış sonrasında uzman ekip tarafından ücretsiz destek sağlıyoruz.

Heryere Nakliye

Tüm Türkiye ve dış piyasaya nakliye ile ulaşım sağlıyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ